I bieg I Powiatowej Ligi Biegowej przeszedł do historii

Klub Biegacza Bolesławiec i  Starostwo Powiatowe mają zaszczyt ogłosić, że I bieg Powiatowej Ligi Biegowej przeszedł do historii. W sobotę 28 marca, w lesie przy ul. Jeleniogórskiej odbyły się trzy biegi w kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6 i OPEN. Pogoda nie zapowiadała się najlepiej, ale na szczęście nie padało i przybyło sporo osób.

W kategorii klas 1-3 udział wzięły dwie osoby, a na mecie stawiły się w następującej kolejności: 1.Jakub Muniak; 2. Natalia Czurajno;

W kategorii klas 4-6 wystartowały trzy osoby i do mety dotarły w kolejności: 1. Dawid Lachowski; 2. Ida Sałek; 3. Aleksandra Muniak;

W kategorii OPEN wystartowało 51 osób, w tym Starosta Pan Dariusz Kwaśniewski. Dziękujemy za udział uczniom Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, których wspierali Pan Paweł Wiśniewski i Mariusz Potyszka, a także reprezentantom MKS Bolesłavia.

Kolejność OPEN na mecie była następująca: 1. Krzysztof Wiśniowski; 2. Maciej Kalawski; 3. Paweł Wiśniewski;

Kategoria kobiet: 1. Klaudia Petters; 2. Katarzyna Skorupińska; 3.Elżbieta Pawlus (reprezentująca Klub Biegacza Bolesławiec)

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych biegach, o czym poinformujemy na stronie klubu (http://www.kb.boleslawiec.pl), oraz na profilach Facebook Klub Biegacza Bolesławiec i Biegambolubię Bolesławiec.

Informacje o biegach będzie można uzyskać również u naszych patronów medialnych: Bolec.Info i Istotne.pl

Dodaj komentarz