Zakończenie I Powiatowej Ligi Biegowej

IMG_5737

 

W dniu 06.12.2015r. oficjalnie zakończyliśmy I Powiatową Ligę Biegową i zostały wręczone puchary dla najlepszych biegaczy. Być może w przyszłym roku znów będzie możliwość pobawić się na trasach biegowych, ale o tym będziemy informowac na bieżąco. Gratulacje dla wszystkich i dziękujemy tym którzy biegali, którzy dopingowali biegaczy i tym, którzy pomogli nam przy organizacji wszystkich ośmiu biegów, a przede wszystkim:

Starostwu Powiatowemu w Bolesławcu za całokształt pracy włożonej w organizację ligi, oraz za dotację na zakup najpotrzebniejszych rzeczy do przeprowadzenia biegów.

Patronatowi medialnemu naszej ligi Bolec.Info i portalowi Istotne.pl za wszystkie informacje, relacje i zdjęcia, które dzięki nim trafiły do wszystkich zainteresowanych ligą.

Strażakom z Ochotnicza Straż Pożarna w Czernej, przeszkolonym przezTRS Artur Mądracki za zabezpieczenie medyczne na trasach biegowych.

Osobom prywatnym, firmom i instytucjom za wsparcie w postaci upominków, nagród i smakołyków:

Squashstacja, 62 kompania specjalna, MIRKO – Firma Transportowa Import-Export Pan Mirosław Seneszyn, MKS Bolesłavia, ZSOiZ w Bolesławcu, PPHU Wędlindrobex Pan Marcin Świeboda, Kasztelan Zamek Grodziec Pan Zenon Bernacki, Firmia ROAN Pan Andrzej Rogoziński, Firmia JM FRUITS Państwo Justyna Wieczorkowska i Marcin Szymański,Sala Zabaw Oli Pan Kamil Giza, @TRS Artur Mądracki, Sołtys wsi Czerna Pan Józef Potyszka, MZGK w Bolesławcu,

Dodaj komentarz