Nogent sur Marne 11.10.2015

SAM_0518

W dniu 11 października czteroosobowa ekipa w składzie Monika Lachowska (Klub Biegacza Bolesławiec), Marlena Zazula (Klub Biegacza Bolesławiec), Agnieszka Makoś i Kamil Makoś, reprezentowała Bolesławiec w naszym partnerskim mieście we Francji – Nogent sur Marne w biegu na 10km. Na starcie 174 zawodników z różnych krajów, między innymi Polska, Szwajcaria, Niemcy i oczywiście Francja. Dwie pętle po 5 km z czego większość trasy pod górę. Nasza ekipa spisała się rewelacyjnie, mamy się czym pochwalić, bo do domu przywieźliśmy trzy puchary. Kamil Makoś zajął pierwsze miejsce w kategorii OPEN mężczyzn z czasem 33:51. Wśród kobiet w kategorii OPEN Monika Lachowska zajęła trzecie miejsce na podium z czasem 43:50, oraz trzecie w swojej kategorii wiekowej. Agnieszka Makoś do mety dobiegła z czasem 1:02 , natomiast Marlena Zazula pokonała trasę z czasem 1:03. Zawodnicy są z siebie bardzo zadowoleni i dumni, bo pokazali się we Francji z jak najlepszej strony. Pogoda na trasie dopisała, było słonecznie i cieplutko. Pobyt we Francji był bardzo udany również pod względem turystycznym i oprócz pucharów , medali i dumy cała czwórka przywiozła również przepiękne wspomnienia z uroczego Paryża. Serdecznie gratulujemy!!!