VII GP Zagłębia Biegowego – bieg 9 Lubin.

11164184_855318677911463_7489380980448598808_n

W dniu dzisiejszym naszych dwóch klubowiczów wystartowało w ostatnim – dziewiątym już biegu rozgrywanym w ramach VII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Tym razem zagościliśmy do Lubina gdzie czekał na nas Test Coopera (bieg na 12 minut).

Łukasz Król w swojej kategorii wiekowej (M-30) nie wykorzystując wszystkich swoich sił zajął pierwsze miejsce. Dystans jaki udało mu się nabiegać w czasie 12 minut to 3410 m.

Adam Starego dał z siebie wszystko i zajął w swojej kategorii wiekowej bardzo wysokie miejsce. Aktualnie czekamy na oficjalną informację od Adama ile metrów udało mu się pokonać.

Możemy również się pochwalić, że w/w zawodnicy ukończyli conajmniej 6 biegów rozgrywanych w ramach całego Grand Prix i znaleźli się w klasyfikacji generalnej.

O godz. 14:00 miało miejsce oficjalne zakończenie zmagań biegaczy.

Ze wstępnych przecieków wiemy, że najprawdopodobniej zostali oni sklasyfikowani w pierwszej dwódziestce.