Powiatowa Liga Biegowa 2017

Powiatowa Liga Biegowa, to pomysł naszego klubu, który zagościł w kalendarzu niejednego biegacza z okolic Bolesławca i nie tylko. Idea cyklu imprez biegowych znalazła uznanie Starosty Bolesławieckiego, który jak zwykle sprzyja takim przedsięwzięciom i pomaga w ich realizacji. Lokalny charakter naszych imprez bardzo przypadł do gustu nie tylko wytrawnym biegaczom, ale również początkującym amatorom, całym rodzinom i najmłodszym pokoleniom przyszłych mistrzów lekkoatletycznych.

Klub Biegacza organizuje lub współorganizuje kilka biegów dla amatorów w różnych częściach naszego powiatu. Impreza spotkała się z dużym uznaniem społeczności lokalnej. Chcemy do biegania przyciągnąć przede wszystkim dzieci i oraz amatorów, którzy będą mieli okazje spotkać się, porozmawiać i porywalizować ze sobą. Chcemy aby nadal to była przede wszystkim zabawa.

W poszczególnych biegach przewidujemy wyróżnienia dyplomami w kategorii Open. Dzieci będą natomiast wyróżniane medalami lub drobnymi upominkami. Pod koniec roku (jak w ubiegłym) odbędzie się uroczyste zakończenie ligi i nagrodzenie uczestników, którzy osiągnęli najwyższe lokaty w minimum pięciu biegach.

Zawody w 2017 roku będą odbywały się w różnych częściach naszego miasta i powiatu oraz w różnych formułach.

zatem: „II Bieg zaliczany do III Powiatowej Ligi Biegowej pn. Bieg Ceramiczny”

 

Dodaj komentarz